Dzisiaj jest: 06 Grudzień 2021, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

Drezno –Zamki nad Loarą- Paryż – Bruksela-Berlin

 Jeśli wybierzecie się z nami w niezapomnianą podróż marzeń zobaczycie: urokliwe zabytki Paryża, najpiękniejsze Zamki nad Loarą, Brukselę, Kolonię Drezno oraz Berlin.

ZAPRASZAMY!

*możliwość zorganizowania wyjazdu wg programuPROGRAM   WYJAZDU:


Dzień I
Wyjazd z Białej Podlaskiej godz. 20.00. Przejazd nocny. Po drodze w Zgorzelcu śniadanie. Przejazd do NIEMIEC

DZIEŃ II

DREZNO objazd po pięknych dzielnicach Drezna. Romantyczny krajobraz na Łabą, winnice, parki, wytworne wille i wspaniałe pałace. Spacer po Starówce,  najsłynniejsze zabytki Drezna, należące do dziedzictwa UNESCO. Pałac Zwinger, Plac Teatralny z Operą Sempera, Zamek Rezydencyjny, pałace i mistrzowskie budowle sakralne. Nowy Rynek z odbudowanym kościołem Mariackim, kościół Dworski. Przerwa na zakupy w galerii handlowej.
Zwiedzanie Muzeum Higieny z siedmioma zakresami tematycznych ekspozycji stałych, pod mottem „Zdziwienie - Uczenie się  - Wypróbowanie”. Wizyta w najpiękniejszym sklepie z nabiałem na świecie. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ III
Wczesne śniadanie. Przejazd przez Francję w okolice Blois. Obiadokolacja. nocleg.

DZIEŃ  IV
Śniadanie. Zwiedzanie Zamków nad Loarą: Chambord, największy spośród zamków nad Loarą, uznawany za jedno z najbardziej imponujących dzieł renesansu,  Chenonceau, nazywanego często Zamkiem Dam - od sześciu kobiet, właścicielek zamku, które stopniowo go rozbudowywały, Cheverny- posiadłość, która od ponad 600 lat należy do rodziny Hurault i od XVII wieku zachowała prawie niezmieniony wygląd. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ V
Śniadanie. Wyjazd do Paryża. Zwiedzanie Luwru  największego muzeum świata i jego piękności: Mona Lisa, Wenus z Milo i Nike z Samotraki. Przejazd pod Wieżę Eiffla*, najsłynniejsza żelazna budowla Paryża, która od 1889 r. jest symbolem miasta, spacer po Polach Elizejskich, dla chętnych wjazd na Wieżę. Obiadokolacja przy Łuku  Triumfalnym, przejazd do hotelu, nocleg.

DZIEŃ VI
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie PARYŻA. Wyspa Cite z Katedrą Notre Dame, najwspanialszy zabytek sztuki sakralnej z XII w. Przejazd  przez Place de la Concorde, na Montmartre, zwiedzanie Placu Malarzy z Bazyliką Sacre-Coeur, jedną z najważniejszych świątyń Paryża. Muzeum Perfum „Fragonard”, gdzie poznacie Państwo proces produkcji perfum. Dla chętnych rejs statkiem po Sekwanie**. Obiadokolacja. Nocleg

DZIEŃ VII
Śniadanie. Pantheon - miejsce spoczynku najwybitniejszych Francuzów oraz naszej rodaczki Marii Skłodowskiej – Curie. Przejazd do Wersalu, zwiedzanie najpiękniejszego zespołu pałacowo - ogrodowego na świecie. obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ VIII

Wczesne śniadanie. Przejazd do Brukseli: zwiedzanie Grand Palace, Katedra św. Michała i św. Guduli,, Pałac Królewski, Królewskie Muzeum Sił Zbrojnych, Manneken Pis, podziwianie Budynków Parlamentu Europejskiego. Przejazd do Kolonii. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ IX
Kolonia - śniadanie, zwiedzanie Katedry Św. Piotra i NMP, jednej z największych świątyń gotyckich, budowanej ponad 600 lat. Przejazd do Berlina. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ X
Śniadanie. Zwiedzanie Berlina: Brama Brandenburska, budynek Reichstagu, Potsdamerplatz,  Checkpoint Charlie – symboliczny punkt kontroli granicznej, Gendarmenmarkt – jeden z najpiękniejszych placów w Europie, Nikolaiviertel, najstarsza dzielnicy Berlina, Alexanderplatz- zwiedzanie najsłynniejszego placu Berlina, zegar Urania, Die Hackeschen Höfe – największy zamknięty ciąg dziedzińców w Niemczech. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. W godzinach wieczornych obiadokolacja. Planowany powrót do Białej Podlaskiej (13.07.2014) w godzinach porannych.

KOSZT WYJAZDU* :   2550  PLN (45 uczestników)
*koszt zależy od ilości uczestników


CENA  ZAWIERA :  Ubezpieczenie KL NNW, 8 noclegów, 9 śniadań, 9 obiadokolacji , bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługę  pilota, przewodników, przejazd autokarem klasy turystycznej, opłaty drogowe
i parkingowe, kawę, herbatę.
*cena nie zawiera wjazdu na Wieżę Eiffla 14,5 euro
**rejsu statkiem po Sekwanie ok. 12 euro

WYCIECZKĘ MOŻNA ZAMÓWIĆ:
MARIO PRESTO                                 tel /fax    83 343 63 99

<<< Powrót
Dodano: 17 Wrzesień 2013
Drezno –Zamki nad Loarą-  Paryż – Bruksela-BerlinDrezno –Zamki nad Loarą-  Paryż – Bruksela-Berlin
kup prezent wyjazdy-dla-szkol wspomnienia-wycieczek facebook Ubezpieczenie wycieczek Euro 26
Kursy walut
Aktualne kursy kupna i sprzedaży
Notowanie z dnia 2021-12-03
Kod Kupno Sprzedaż Zmiana
USD 4,0122 4,0932 0.37%
EUR 4,5487 4,6405 0.51%
CHF 4,4537 4,4537 0.58%
GBP 5,4502 5,4502 0.57%
Odwiedzin: 779904

Start :: O nas :: Referencje :: Ubezpieczenie :: Do pobrania :: Kontakt

W pracy wykorzystujemy PlanBus.pl