Dzisiaj jest: 06 Grudzień 2021, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana

WIELICZKA – ZAKOPANE – KRAKÓW – MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY BALICE

 Oferta wycieczki szkolnej pięciodniowej.PROGRAM   WYJAZDU:

DZIEŃ I     
Wyjazd do Wieliczki.
Zwiedzanie Kopalni Soli. Zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce stanowi jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny
bez przerwy od średniowiecza do chwili obecnej.
Przejazd do Poronina, zakwaterowanie. Obiadokolacja. Zbieranie siły przed kolejnym dniem  - nocleg.


DZIEŃ II    
Śniadanie. Piesza wycieczka z przewodnikiem do Morskiego Oka, (ok. 7 h.) jedno z najpiękniejszych jezior górskich świata.  „Powiadają, że być w Tatrach i Morskiego Oka nie zwiedzić, znaczy tyle, co będąc w Rzymie nie zobaczyć Papieża(…)” Walery Eljasz 1873 r. Zwiedzanie cmentarza na Pęksowym Brzyzku - prawie wszystkie nagrobki są niepowtarzalnymi dziełami sztuki. Krupówki – czas na zakup pamiątek i oscypków Pobyt w Aqua Parku w Zakopanem. Obiadokolacja. Ognisko góralskie. Nocleg.


DZIEŃ III
Śniadanie. Przejście  Doliną Kościeliską, drugą co do wielkości doliną w Tatrach Polskich. Po drodze przejście przez  (oświetloną) Jaskinię Mroźną w której przez cały rok panuje temp. 6 stopni w skali Celsjusza. Przejście przez Wąwóz Kraków i  jedną z najciekawszych jaskiń tatrzańskich - Jaskinię Smocza Jama (w zależności od kondycji grupy oraz pogody - koniecznie należy zabraniać ze sobą swoje źródło światła, latarkę lub czołówkę). Krótki odpoczynek w schronisku na  Hali Ornak, ewentualnie dalsze przejście do Smreczyńskiego Stawu,  którego oryginalność i urok od lat przyciąga malarzy, poetów i fotografików.  
Obiadokolacja. Nocleg


DZIEŃ IV
Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Rynek Starego Miasta: Plac Matejki, Barbakan, Brama Floriańska, ulica Floriańska, Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Ratuszem, Sukiennicami, okno papieskie. Zwiedzanie Zamku Królewskiego na Wawelu, Dzwonu Zygmunta, Grobów Królewskich oraz Muzeum Katedralnego. Przejście do Krypty pod Wieżą Srebrnych Dzwonów w której spoczywa śp. Para Prezydencka Lech i Maria Kaczyńscy. Zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej. Obiadokolacja, nocleg.


DZIEŃ V
Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice. Kraków Airport to największy regionalny port lotniczy w Polsce. Strefa obsługiwana przez port obejmuje region Polski południowo-wschodniej, zamieszkiwany przez około 7,9 mln ludzi w promieniu do 100 km odległości od portu.
Obiad. Powrót do Białej Podlaskiej.

KOSZT WYJAZDU :     do ustalenia (zależy od ilości uczestników i programu)


CENA  ZAWIERA :  Ubezpieczenie NNW, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolację, 1 obiad, ognisko góralskie, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, usługę  pilota, przewodników, przejazd autokarem klasy turystycznej, opłaty drogowe i parkingowe.

WYCIECZKĘ MOŻNA ZAMÓWIĆ:
MARIO PRESTO                        tel/fax      83 343 63 99


<<< Powrót
Dodano: 21 Luty 2014
WIELICZKA – ZAKOPANE – KRAKÓW – MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY BALICEWIELICZKA – ZAKOPANE – KRAKÓW – MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY BALICEWIELICZKA – ZAKOPANE – KRAKÓW – MIĘDZYNARODOWY PORT LOTNICZY BALICE
kup prezent wyjazdy-dla-szkol wspomnienia-wycieczek facebook Ubezpieczenie wycieczek Euro 26
Kursy walut
Aktualne kursy kupna i sprzedaży
Notowanie z dnia 2021-12-03
Kod Kupno Sprzedaż Zmiana
USD 4,0122 4,0932 0.37%
EUR 4,5487 4,6405 0.51%
CHF 4,4537 4,4537 0.58%
GBP 5,4502 5,4502 0.57%
Odwiedzin: 779970

Start :: O nas :: Referencje :: Ubezpieczenie :: Do pobrania :: Kontakt

W pracy wykorzystujemy PlanBus.pl