Dzisiaj jest: 27 Maj 2024, imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

Kadra

Mariusz Burdzyluk "Mario"

Mariusz Burdzyluk

Ostoja spokoju i równowagi - tak twierdzi nawet żona. Pracownicy robią zakłady, komu uda się go rozłościć, ale jak dotąd nikt nie wygrał. Życiowy optymista, planista i strateg. Turystykę zna od podszewki - wieloletni kierowca autobusów turystycznych. Z racji swojej funkcji nie rozstaje się z tel. komórkowym i raczej trudno za nim nadążyć. To on podejmuje ostateczne decyzje odnośnie firmy - jak dotąd trafne.
Czynny sportowiec, jeśli znajdzie tylko wolny wieczór, wskakuje w korki i gra w piłkę nożną.

 

Katarzyna Sozoniuk "Katerina"

Katarzyna Sozoniuk
Najczęściej to właśnie jej miły głos usłyszycie dzwoniąc do naszego biura.
Kobieta niesłychanie pamiętliwa - pamięta o wszystkich terminach i większości spraw związanych z funkcjonowaniem biura. Bez niej piloci wsiadaliby do innych autobusów, a szef nie nadążałby z odbieraniem telefonów.
Na głowie ma więcej niż Pudzianowski w łapie, ale mimo to nie traci pogody ducha, zapału do pracy i uśmiechu podczas sprzedawania naszych ofert.

Teresa Kryśko "Terka"

Teresa Kryśko

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnim stażem. Świetny pedagog, dzieci za nią przepadają, co zgodnie potwierdzają ich rodzice. Człowiek o gołębim sercu, ale jak trzeba potrafi zawalczyć, oczywiście w interesie naszych turystów. Dobrze zorganizowana, wesoła kobieta, z którą nikt nie będzie się nudził. Od wielu lat kierownik wycieczek szkolnych. Naszym starszym turystom znana głównie jako „Pani pilot” i doskonały animator. Dzieci poznają ją jako troskliwą Panią kierownik na koloniach i obozach. Praca u nas to dla niej przyjemność, gdyż uwielbia podróże, lubi planować nowe wyjazdy, łatwo nawiązuje kontakty zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Z uwagi na jej słowiański temperament i znajomość języka, wyjazdowym kierunkiem Terki jest wchód, ale też trudno ją zastąpić na innych wyjazdach.

Dariusz Strzałek "Dario"

Dariusz Strzałek

Absolwent AWF Turystyki i Rekreacji, Mgr Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, specjalność Trener osobisty. Zbyt duża ilość pilotowanych wyjazdów w sezonie 2012r. opóźniła nieco obronę kolejnej „magisterki” tym razem z turystyki.
To Darek nie śpi po nocach, żeby wymyślać ciekawe programy i zajęcia m.in. na zimowiska, obozy, wczasy i zielone szkoły. Dodatkowo kontroluje ich przebieg oraz pomaga przy realizacji, będąc na nich jako instruktor, wychowawca, czy pilot. Posiadane uprawnienia instr.: survival, narciarstwo zjazdowe, windsurfing, pływanie, fitness-siłowy. Ponadto: pilot wycieczek, instruktor odnowy biologicznej, masażysta, kier. wycieczek szkolnych, wychowawca oraz młodszy ratownik WOPR, animator.
Spotkacie go na naszych wyjazdach, zarówno z ,,małymi i z dużymi turystami”. Zima - narty, wiosna- survival, lato- windsurfing i sporty wodne, reszta dni - pilotowanie wycieczek i nauka pływania. Poczucie humoru oraz dobry kontakt z turystami, pomaga mu w utrzymaniu wesołego klimatu. Wszechstronne zainteresowania i umiejętności z dziedzin, z których posiada uprawnienia, pomagają mu w zorganizowaniu zajęć w każdej sytuacji. Ponadto czasami lubi złapać za gitarę i pobrzdąkać do kotleta.

Łukasz Jakubowski „Łuki”

Łukasz Jakubowski

Absolwent AWF Turystyki i Rekreacji. Mgr Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, specjalność Trener osobisty. Na co dzień poszerza swoją wiedzę na kolejnej „magisterce” oraz ćwiczy formę przed zbliżającymi się zielonymi szkołami. W maju i czerwcu z jedną parą skarpetek i scyzorykiem zostaje oddelegowany na zielone szkoły do Serpelic, gdzie prowadzi nie tylko ,,łuki”!
Posiadane uprawnienia: snowboard, survival, instruktor odnowy biologicznej, wychowawca kolonijny, pilot wycieczek, fitness-siłowy, młodszy ratownik WOPR.
Uwielbia i ceni sobie pracę z młodzieżą, co przekłada się na duże zaangażowanie i świetny kontakt, doskonale sprawdza się w pracy z dużą grupą osób. Dzieci szybko zaprzyjaźniają się z „Panem Survivalem” i zawsze chcą go mieć jako kapitana w swojej drużynie np. piłkarskiej. Na obozie letnim prowadzi sporty drużynowe i survival. W zimie Łukasz zarażać będzie swoich podopiecznych pasją do snowboardu.
Pozostałe zainteresowania to: podróże, muzyka, promocja zdrowia i piłka nożna.

Kamil Koszak „KK”

Kamil Koszak

Absolwent PSW w Białej Podlaskiej kierunek Turystyka i Rekreacja, oraz mgr ZWWFiS specjalność Trener Osobisty. Z nim można czuć się bezpiecznie- od wielu lat trenuje taekwon-do (były zawodnik) oraz sporty walki. W ciągu roku pracuje jako trener osobisty oraz instruktor fitness w Warszawie. Spotkacie się z nim m.in. na zielonych szkołach, gdzie prowadzi m.in. samoobronę, wspinaczkę i kajakarstwo. Na obozach letnich zajmie się nauką pływania, ratownictwa wodnego, samoobrony i rekreacji. W zimie na naszych obozach poświęca się nauce narciarstwa oraz prowadzeniu samoobrony i gier fabularnych na śniegu.
Posiadane uprawnienia: ratownik, płetwonurek, wychowawca kolonijny, instruktor samoobrony, survivalu, kajakarstwa, narciarstwa, kurs z kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Osoba ambitna przykładająca się do metodyki prowadzonych zajęć, wkłada dużo energii, aby przekazać wiedzę swoim podopiecznym. Interesuję się sportem oraz turystyką.

Agnieszka Jabkiewicz „Aga”

Agnieszka Jabkiewicz

Mgr Turystyki AWF Warszawa.
Niewielka lecz bardzo energiczna i radosna osoba, zastępcza mama dla małych dzieci na naszych wyjazdach. Czynnie pracuje w turystyce, 30% roku spędza na nartach jako instruktor.
Posiadane uprawnienia: fitness, narciarstwo zjazdowe, wychowawca dzieci i młodzieży, patent żeglarza, pilot wycieczek.
Rozśpiewana, wesoła Pani Pilot z którą każda nie tylko szkolna wycieczka zmieni się w niezapomnianą przygodę.
Pogodna i zawsze uśmiechnięta osoba, do której nie tylko dzieci chętnie się przytulą.
Interesuje się szeroko rozumianym sportem oraz turystyką.

Krzysztof Krawczyk "Krzysztof Krawczyk”

Karzysztof Krawczyk

Absolwent PSW w Białej Podlaskiej kierunek Turystyka i Rekreacja. Obecnie student na „magisterce” turystyki i rekreacji AWF Biała Podlaska oraz I roku slawistyki UMCS w Lublinie.
Miły i wesoły chłopak, duża wiedza pomaga mu w pełnieniu funkcji pilota, na wyjazdach organizowanych przez naszą firmę.
Posiadane uprawnienia: fitness – nowoczesne formy gimnastyki, kajakarstwa, ponadto pilot wycieczek i wychowawca dzieci i młodzieży. Interesuję się kulturą państw Europy Środkowo-Wschodniej oraz polską kuchnią.

Agnieszka Tyburek

Agnieszka Tyburek

Absolwentka Studium Celnego. Studentka Wychowania Fizycznego oraz Sportu na AWF Biała Podl. Wychowawca w świetlicy socjoterapeutycznej dla młodzieży, działaczka wolontariatu, trenuję podnoszenie ciężarów, zawodniczka biathlonu.
W zimę instruktorka narciarstwa dla najmłodszych . Uwielbiana przez dzieci ( nie tylko przez dziewczynki:)) na obozach letnich i zielonych szkołach, w roli wychowawcy, instruktora strzelectwa, fitness i sportów drużynowych i rekreacyjnych.
Przemiła osoba, jej wieczny uśmiech da się zobaczyć również na wycieczkach krajowych które w sezonie pilotowane są przez Agnieszkę. Jej pasją jest kulturystyka, gimnastyka(sędzia gimnastyki), praca z dziećmi i młodzieżą, psychologia oraz śpiew - śpiewa w zespole ludowym.
 

 

 

 

 

 

 

Hubert Kotyra 

"Hubercik" - Student AWF Biała Podlaska, zawodnik Taekwon-do, kilkukrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Europy i medalista Pucharu Świata. Zapalony Snowboardzista- instruktor na naszym obozie w Poroninie, instruktor pływania, ratownik WOPR, tłumacz języka migowego KSS1, wychowawca kolonijny, uwielbia prace z dziećmi i młodzieżą, na co dzień uczy pływać na bialskich pływalniach. Interesuje się muzyką i filmem.

Olga Omelaniuk

Olga Omelaniuk

Skończyła studia licencjackie z pedagogiki, turystyki i rekreacji, studium kosmetyczne a obecnie kończy „magisterkę” z turystyki w PSW w Białej Podlaskiej.
Lubi poznawać nowych ludzi i miejsca - stąd uprawnienia pilota. Ponad to, wychowawca kolonijny, żeglarz jachtowy oraz posiada kursy z zakresu kosmetyki – kurs makijażu i certyfikaty w zakresie kompleksowej stylizacji paznokci, manicure i pedicure.
W sezonie Ola zabawiać będzie dzieci i młodzież na roześmianych wycieczkach krajowych.
Miłośniczka zdrowego stylu życia, zwłaszcza zdrowej diety. Kocha żagle i marzy by żeglować po całym świecie.

Grzegorz Nogal

Grzegorz Nogal

Wychowawca kolonijny, były zawodnik Taekown-Do (wielokrotny medalista Mistrzostw Polski), zapalony żeglarz (uprawniania sternika jachtowego). Swoją pasję będzie zaszczepiał młodym żeglarzom na obozie w Żabince. Zimą instruktor narciarstwa. Absolwent UMCS na kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalizacji menadżer finansowy. Interesuję się muzyką, filmem oraz sportem. Od 5 lat pracuję z młodzieżą na obozach sportowych.

Mariusz Polak „Kiero”

Nauczyciel muzyki z wieloletnim stażem.
Nasz stały klient który tak polubił atmosferę na naszych wyjazdach, że teraz sam ją z nami tworzy na koloniach ( mazury-Żabinka) i zimowiskach (Polska,Słowacja), gdzie występuje w formie kierownika. Przez kadrę nazywany człowiekiem orkiestrą- zagra na każdym instrumencie i prawie na wszystkim- tylko nie na nerwach.
Pogodny i wesoły Pan, który w razie potrzeby potrafi stanowczym i donośnym „muzycznym” głosem przywołać całą kolonię do porządku! Niezastąpiony animator, który swą muzyką i śpiewem, nie tylko przy ognisku, wprawi w świetny nastrój zarówno małego jak i dużego turystę na naszych wyjazdach.
Poza muzyką lubi też sport ( wykiwał już nie jednego kolonistę na meczu w piłkę nożną), strzelectwo, i wędkarstwo ( to właśnie złowione przez „Kiera” rybki wcinamy w lato na ognisku)

Z nami wszystko jest możliwe

 

kup prezent wyjazdy-dla-szkol wspomnienia-wycieczek facebook Ubezpieczenie wycieczek Euro 26
Kursy walut
Aktualne kursy kupna i sprzedaży
Notowanie z dnia 2024-05-13
Kod Kupno Sprzedaż Zmiana
USD 3,9378 4,0174 0.67%
EUR 4,2479 4,3337 0.33%
CHF 4,4332 4,4332 0.43%
GBP 5,0375 5,0375 0.17%
Odwiedzin: 1951207

Start :: O nas :: Referencje :: Ubezpieczenie :: Do pobrania :: Kontakt

W pracy wykorzystujemy PlanBus.pl